Logo
 • Transport krajowy Warszawa i transport międzynarodowy to główna specjalizacja firmy Parker Logistics - aby poznać się z ofertą na profesjonalne usługi warto zajrzeć na stronę internetową prowadzoną przez specjalistów w tej dziedzinie. Masz do przewiezienia ładunek? Jako firma transportowo, spedycyjna zorganizujemy dla Ciebie transport krajowy i transport międzynarodowy w najlepszej ofercie cenowej. W szeregach usług jakie świadczy ta firma znajduje się także profesjonalna obsługa celna dla importerów i eksporterów spoza Unii Europejskiej. Masz pytania? Zajrzyj na stronę www firmy Parker Logistics lub skontaktuj się z firmą telefonicznie - otrzymasz także pełne wsparcie w sprawach celnych i celno-skarbowych obejmujących transport krajowy Warszawa!
  Wyświetleń: 4013 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Czyszczenie kanalizacji i udrażnianie kanalizacji, rur, Wuko jest kluczowym procesem w zapewnieniu skutecznej i bezpiecznej pracy systemu kanalizacyjnego. Metody mechaniczne i chemiczne mogą być wykorzystane do usuwania zanieczyszczeń i przeszkód, a diagnoza problemu przed udrażnianiem jest kluczowa dla skutecznej naprawy. Przepychanie lub udrażnianie rur to proces usuwania przeszkód z systemu rur, które utrudniają lub całkowicie blokują przepływ wody. Jeśli zauważysz, że woda wolniej spływa lub przestaje spływać w ogóle, może to oznaczać, że rury są zatkane i wymagają przepychania. Czyszczenie kanalizacji zleć WUKO Poznań!
  Wyświetleń: 1461 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
PageRank wpisów:
PR 4
1%
PR 3
2%
PR 2
4%
PR 1
3%
PR 0
89%
 • ilość kategorii: 25
 • ilość podkategorii: 545
 • ilość wpisów: 1491
 • oczekujących wpisów: 1
 • odrzuconych wpisów: 702
 • gości on-line: 6
Regulamin:
Regulamin katalogu "Bezpłatny katalog stron nr. 1 - 1dir.pl":

1. Przeglądanie katalogu jest całkowicie bezpłatne.

2. Każdy może dokonać dowolną liczbę wpisów.

3. Rozróżnia się 4 typy wpisów do katalogu: Darmowy, Standard, Link zwrotny oraz Premium.

4. Moderacja wpisów typu Standard oraz Premium jest odpłatna.

5. Typ wpisu Darmowy pozwala na dodanie strony do jednej kategorii. Dostępny jest w określonych dniach tygodnia lub w określonych dniach. Informacja kiedy będzie dostępny widnieje w okienku dodawania wpisu.

6. Typ wpisu Standard pozwala na dodanie strony do 3 kategorii.

7. Typ wpisu Link zwrotny powoduje dodanie bezpośredniego linku do strony w zakładce przyjaciele oraz możliwość dodania strony do dwóch kategorii. Wpis jest ważny tak długo, jak długo znajduje się link do katalogu na Twojej stronie.

8. Typ wpisu Premium powoduje umieszczenie Twojej strony w okienku reklamowym na górze strony, najwyżej w kategoriach i podkategoriach, bezpośredni link do strony w zakładce przyjaciele oraz możliwość dodania strony do pięciu kategorii kategorii. Wpis jest ważny przez 60 dni. Po upływie danego czasu wyróżnienia są wyłączane.

9. Wpisy muszą mieć unikalną treść. Wpisy bez unikalnej treści będą usuwane.

10. Moderator katalogu zastrzega sobie prawo do edycji, a także usunięcia dowolnego wpisu, bez podania przyczyn.

11. Wszystkie wpisy są sprawdzane przez moderatora przed dodaniem - w tym czasie nie są widoczne w katalogu 1dir.pl

12. Edycji wpisu może dokonać tylko i wyłącznie moderator. Aby dokonać edycji należy skontaktować się administracją.

13. Administracja nie odpowiada za treść danych podanych przez użytkowników.

14. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nie przestrzeganie Praw Autorskich na stronach użytkowników.

15. Nie akceptujemy stron zapleczowych, stron o charakterze erotycznym, nakłaniających do przemocy, związanych z tematyką bukmacherską oraz sprzecznych z polskim prawem.

16. Blogi akceptujemy tylko i wyłącznie pod warunkiem umieszczenia go w kategorii internet, komputery -> blogi oraz dodaniu odnośnika do naszego katalogu na stronie głównej. Wpis może być dodany tylko i wyłącznie do tej jednej kategorii.

17. Strona aby mogła zostać zaakceptowana musi mieć opis i tagi zgodne z jej tematyką.

18. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana, musi pasować tematycznie do wybranej kategorii.

19. Podczas dokonania wpisu należy podać adres strony głównej. Podstrony i subdomeny nie będą dodawane do katalogu.
Pozycjonowanie Białystok | Bezpłatny katalog stron internetowych | Kute meble ogrodowe | Darmowy katalog stron www - Katalog Alfa