Logo
 • Firmy z branży budowlano-inwestycyjnej powinny zainteresować się oprogramowanie do zarządzania projektami Microsoft Project. Project to nowoczesny system o niemal nieograniczonych możliwościach służący do kontroli realizacji postępów inwestycji, jej kosztów, zużycia zasobów itp. Ponadto w programie Project2013 możliwe jest sporządzanie raportów dotyczących budżetu inwestycji i terminowości wykonania. Project to program, który umożliwi prace w dużych organizacjach w oparciu o wspólne dokumenty zapisywane na serwerze projektów. Warto zatem poznać różnicę pomiędzy wersją Project Standard i Project Professional, aby wybrać najodpowiedniejszy program do swojej firmy. KOMAKO poza wdrożeniami oprogramowania Microsoft Project szkoli też użytkowników z jego obsługi i udostępnia rozszerzenie funkcjonalne ENOKO Project pozwalające na import kosztorysów do Projecta. Warto poznać szczegóły na stronie microsoft-project.pl
  Wyświetleń: 2659 / Kliknięć: 161 / Szczegóły wpisu
 • Potrzebujesz doświadczonej grupy działającej w branży spedycyjnej, organizującej transport kolejowy z Chin? Zachęcamy do współpracy. Jesteśmy cenioną firmą transportową, oferującą wysokiej jakości usługi. Obejmują one m.in. transport morski z Chin do Polski, a także transport kontenerowy. Zgłoś się do nas również, jeżeli tym czego potrzebujesz jest transport drobnicowy. Gwarantujemy pełną obsługę, w zakres, której wchodzi rozładunek kontenerów, przygotowywanie dokumentów i szereg innych działań związanych z transportem. Pełen zakres świadczonych usług można znaleźć na naszej stronie www.
  Wyświetleń: 1753 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Oferujemy zgłaszającym się do nas zleceniodawcom kompleksowe usługi archiwizacyjne. Z naszą pomocą Twoja firma zyska większą ilość przestrzeni. Archiwizacja dokumentów księgowych to nasza specjalność, a bezpieczeństwo poufnych informacji jest naszym kluczowym wyzwaniem. Podejmiemy się też wyzwania, jakim jest archiwizacja dokumentacji medycznej, gwarantując przy tym właściwe uporządkowanie danych. Reprezentujący nas pracownik chętnie omówi szczegóły współpracy. Jeśli wsparciem, jakiego potrzebujesz, jest archiwizacja dokumentów Wrocław, niezwłocznie wyszukaj naszą oficjalną stronę www.
  Wyświetleń: 6725 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją, obejmującą nowoczesne płoty drewniane. Realizujemy zamówienia na praktyczne płoty lamelowe oraz gwarantujące cień pergole. Na zamówienie zgłaszających się do nas nabywców wykonujemy również kratki drewniane. Wykorzystujemy wyłącznie dobrej klasy materiały, a każdy dostarczony przez naszą firmę produkt wyróżnia się ogromną odpornością. Funkcjonujemy jako renomowany producent płotów drewnianych, przez co obdarzyło nas zaufaniem szerokie grono odbiorców. Informacje na temat naszej działalności dostępne są na oficjalnej stronie www grupy.
  Wyświetleń: 234 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
PageRank wpisów:
PR 4
1%
PR 3
2%
PR 2
4%
PR 1
3%
PR 0
89%
 • ilość kategorii: 25
 • ilość podkategorii: 549
 • ilość wpisów: 1520
 • oczekujących wpisów: 0
 • odrzuconych wpisów: 704
 • gości on-line: 6
Regulamin:
Regulamin katalogu "Bezpłatny katalog stron nr. 1 - 1dir.pl":

1. Przeglądanie katalogu jest całkowicie bezpłatne.

2. Każdy może dokonać dowolną liczbę wpisów.

3. Rozróżnia się 4 typy wpisów do katalogu: Darmowy, Standard, Link zwrotny oraz Premium.

4. Moderacja wpisów typu Standard oraz Premium jest odpłatna.

5. Typ wpisu Darmowy pozwala na dodanie strony do jednej kategorii. Dostępny jest w określonych dniach tygodnia lub w określonych dniach. Informacja kiedy będzie dostępny widnieje w okienku dodawania wpisu.

6. Typ wpisu Standard pozwala na dodanie strony do 3 kategorii.

7. Typ wpisu Link zwrotny powoduje dodanie bezpośredniego linku do strony w zakładce przyjaciele oraz możliwość dodania strony do dwóch kategorii. Wpis jest ważny tak długo, jak długo znajduje się link do katalogu na Twojej stronie.

8. Typ wpisu Premium powoduje umieszczenie Twojej strony w okienku reklamowym na górze strony, najwyżej w kategoriach i podkategoriach, bezpośredni link do strony w zakładce przyjaciele oraz możliwość dodania strony do pięciu kategorii kategorii. Wpis jest ważny przez 60 dni. Po upływie danego czasu wyróżnienia są wyłączane.

9. Wpisy muszą mieć unikalną treść. Wpisy bez unikalnej treści będą usuwane.

10. Moderator katalogu zastrzega sobie prawo do edycji, a także usunięcia dowolnego wpisu, bez podania przyczyn.

11. Wszystkie wpisy są sprawdzane przez moderatora przed dodaniem - w tym czasie nie są widoczne w katalogu 1dir.pl

12. Edycji wpisu może dokonać tylko i wyłącznie moderator. Aby dokonać edycji należy skontaktować się administracją.

13. Administracja nie odpowiada za treść danych podanych przez użytkowników.

14. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nie przestrzeganie Praw Autorskich na stronach użytkowników.

15. Nie akceptujemy stron zapleczowych, stron o charakterze erotycznym, nakłaniających do przemocy, związanych z tematyką bukmacherską oraz sprzecznych z polskim prawem.

16. Blogi akceptujemy tylko i wyłącznie pod warunkiem umieszczenia go w kategorii internet, komputery -> blogi oraz dodaniu odnośnika do naszego katalogu na stronie głównej. Wpis może być dodany tylko i wyłącznie do tej jednej kategorii.

17. Strona aby mogła zostać zaakceptowana musi mieć opis i tagi zgodne z jej tematyką.

18. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana, musi pasować tematycznie do wybranej kategorii.

19. Podczas dokonania wpisu należy podać adres strony głównej. Podstrony i subdomeny nie będą dodawane do katalogu.
Pozycjonowanie Białystok | Bezpłatny katalog stron internetowych | Darmowy katalog stron www - Katalog Alfa