Logo
 • Chcesz zdobyć nowe umiejętności zawodowe? Chcesz odbyć kurs maszynisty? Czy też tym, co pragniesz zdobyć jest licencja detektywa? Skorzystaj z naszych kursów i zdobądź profesję, która Cię uszczęśliwi. Oferujemy specjalistyczne szkolenia zawodowe, takie jak kursy ochrony. Dzięki zatrudnianej przez nas kompetentnej grupie nauczycieli bez trudu i bezstresowo opanujesz nowe umiejętności. Przekonaj się, że licencja maszynisty jest możliwa do zdobycia również dla Ciebie. Zapewniamy wsparcie na poszczególnych etapach odbywanej edukacji. Wejdź na naszą witrynę i dowiedz się więcej na temat naszych kursów.
  Wyświetleń: 9143 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Pogotowie ślusarskie, pogotowie zamkowego z Warszawy zaprasza wszystkich, którzy muszą skorzystać z usług doświadczonego ślusarza w zakresie naprawy zamków, wymiany drzwi, awaryjnego otwierania samochodów, zamków, drzwi. Pogotowie zamkowe Warszawa świadczące awaryjne otwieranie Warszawa działa przez 24h oferując profesjonalne usługi ślusarskie, usługi typowe dla pogotowia zamkowego związane z awaryjnym otwieraniem zamków, awaryjnym otwieraniem mieszkań, otwieraniem sejfów, kasetek. Firma Locked to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży - pełna oferta na usługi takie jak awaryjne otwieranie samochodów, wymiana i naprawa zamków, awaryjne otwieranie sejfów, kasetek, otwieranie drzwi wejściowych w mieszkaniach, domach. Pogotowie ślusarskie zaprasza do kontaktu przez całą dobę!
  Wyświetleń: 4597 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Zarezerwuj noclegi w Wejherowie, woj. pomorskie - wyjątkowe kwatery idealne dla całej rodziny usytuowane na trasie prowadzącej nad morze - trasa Lębork - półwyspek! Noclegi w Wejherowie to komfortowe pokoje, które posiadają łazienkę z prysznicem, balkon, lodówkę, telewizor LCD. Noclegi w Wejherowie to nie tylko oferta dla rodzin, ale także wynajem pokoi dla firm - możliwe wystawienie faktury VAT po wcześniejszym ustaleniu. Zapraszamy serdecznie na stronę www jaką prowadzi pensjonat udostępniający noclegi w Wejherowie - zapraszamy serdecznie także do rezerwacji obejmującej kwatery w mieście Wejherowo, województwo pomorskie. Noclegi w Wejherowie to nie tylko dogodna lokalizacja, ale przede wszystkim świetna baza wypadowa do wielu miast w kraju - półwysep, Hel, Jastarnia, Trójmiasto czy Puck!
  Wyświetleń: 6518 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Chcesz kupić wyjątkowe urny - te wielu różnych kształtach, przygotowanych z materiałów najwyższej jakości znajdziesz w Świecie Urn Warszawa, Legionowo. Jako Świat Urn specjalizujemy się w sprzedaży urn na prochy, urn pogrzebowych i innych produktów funeralnych, które pomagają zachować wspomnienia. Zapraszamy - Legionowo, Warszawa, mazowieckie województwo. W ofercie tego sklepu można znaleźć urny przeznaczone na prochy ludzkie oraz urny dla zwierząt np urny dla psów. Oferujemy urny pogrzebowe o przeróżnych wzorach i kształtach, w tym również urny artystyczne, urny biodegradowalne. Zapraszamy - Legionowo, Warszawa, mazowieckie - udane zakupy artykułów funeralnych!
  Wyświetleń: 5703 / Kliknięć: 10 / Szczegóły wpisu
 • Wypożyczalnia aut Oleśnica - tych dostawczych, samochodów osobowych, lawet zaprasza na swoją stronę www firmy Konkret - tam oferta na usługi pomocy drogowe, na usługi transportowe, na bezgotówkowe holowanie z OC sprawcy i inne usługi typowe dla pogotowia drogowego! Zapraszamy serdecznie do kontaktu z firmą Konkret z miasta Oleśnica - całodobowa pomoc drogowa jaką oferuje wypożyczalnia dostawczych, samochodów, lawet jest godna uwagi, w ofercie jaką przygotowała ta wypożyczalnia aut Oleśnica wypożyczalnia samochodów osobowych, wypożyczanie samochodów dostawczych, wypożyczanie samochodów każdej marki wraz z kierowcą! Zapraszamy na stronę www jaką prowadzi wypożyczalnia aut Oleśnica po więcej informacji!
  Wyświetleń: 9796 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
PageRank wpisów:
PR 4
1%
PR 3
2%
PR 2
4%
PR 1
3%
PR 0
89%
 • ilość kategorii: 25
 • ilość podkategorii: 545
 • ilość wpisów: 1480
 • oczekujących wpisów: 0
 • odrzuconych wpisów: 702
 • gości on-line: 4
Regulamin:
Regulamin katalogu "Bezpłatny katalog stron nr. 1 - 1dir.pl":

1. Przeglądanie katalogu jest całkowicie bezpłatne.

2. Każdy może dokonać dowolną liczbę wpisów.

3. Rozróżnia się 4 typy wpisów do katalogu: Darmowy, Standard, Link zwrotny oraz Premium.

4. Moderacja wpisów typu Standard oraz Premium jest odpłatna.

5. Typ wpisu Darmowy pozwala na dodanie strony do jednej kategorii. Dostępny jest w określonych dniach tygodnia lub w określonych dniach. Informacja kiedy będzie dostępny widnieje w okienku dodawania wpisu.

6. Typ wpisu Standard pozwala na dodanie strony do 3 kategorii.

7. Typ wpisu Link zwrotny powoduje dodanie bezpośredniego linku do strony w zakładce przyjaciele oraz możliwość dodania strony do dwóch kategorii. Wpis jest ważny tak długo, jak długo znajduje się link do katalogu na Twojej stronie.

8. Typ wpisu Premium powoduje umieszczenie Twojej strony w okienku reklamowym na górze strony, najwyżej w kategoriach i podkategoriach, bezpośredni link do strony w zakładce przyjaciele oraz możliwość dodania strony do pięciu kategorii kategorii. Wpis jest ważny przez 60 dni. Po upływie danego czasu wyróżnienia są wyłączane.

9. Wpisy muszą mieć unikalną treść. Wpisy bez unikalnej treści będą usuwane.

10. Moderator katalogu zastrzega sobie prawo do edycji, a także usunięcia dowolnego wpisu, bez podania przyczyn.

11. Wszystkie wpisy są sprawdzane przez moderatora przed dodaniem - w tym czasie nie są widoczne w katalogu 1dir.pl

12. Edycji wpisu może dokonać tylko i wyłącznie moderator. Aby dokonać edycji należy skontaktować się administracją.

13. Administracja nie odpowiada za treść danych podanych przez użytkowników.

14. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nie przestrzeganie Praw Autorskich na stronach użytkowników.

15. Nie akceptujemy stron zapleczowych, stron o charakterze erotycznym, nakłaniających do przemocy, związanych z tematyką bukmacherską oraz sprzecznych z polskim prawem.

16. Blogi akceptujemy tylko i wyłącznie pod warunkiem umieszczenia go w kategorii internet, komputery -> blogi oraz dodaniu odnośnika do naszego katalogu na stronie głównej. Wpis może być dodany tylko i wyłącznie do tej jednej kategorii.

17. Strona aby mogła zostać zaakceptowana musi mieć opis i tagi zgodne z jej tematyką.

18. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana, musi pasować tematycznie do wybranej kategorii.

19. Podczas dokonania wpisu należy podać adres strony głównej. Podstrony i subdomeny nie będą dodawane do katalogu.
Pozycjonowanie Białystok | Bezpłatny katalog stron internetowych | Kute meble ogrodowe | Darmowy katalog stron www - Katalog Alfa