Logo
 • Firmy z branży budowlano-inwestycyjnej powinny zainteresować się oprogramowanie do zarządzania projektami Microsoft Project. Project to nowoczesny system o niemal nieograniczonych możliwościach służący do kontroli realizacji postępów inwestycji, jej kosztów, zużycia zasobów itp. Ponadto w programie Project2013 możliwe jest sporządzanie raportów dotyczących budżetu inwestycji i terminowości wykonania. Project to program, który umożliwi prace w dużych organizacjach w oparciu o wspólne dokumenty zapisywane na serwerze projektów. Warto zatem poznać różnicę pomiędzy wersją Project Standard i Project Professional, aby wybrać najodpowiedniejszy program do swojej firmy. KOMAKO poza wdrożeniami oprogramowania Microsoft Project szkoli też użytkowników z jego obsługi i udostępnia rozszerzenie funkcjonalne ENOKO Project pozwalające na import kosztorysów do Projecta. Warto poznać szczegóły na stronie microsoft-project.pl
  Wyświetleń: 2716 / Kliknięć: 161 / Szczegóły wpisu
 • Szukasz ciekawych rekwizytów reklamowych, typu podkładka pod mysz? Koniecznie zaznajom się z ofertą naszego sklepu. Produkujemy podkładki pod myszki dla graczy, a jeśli interesuje Cię kalendarz podkładka pod mysz, także ją u nas znajdziesz. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzyw, dlatego są bardzo wytrzymałe. Ponadto ciekawie się prezentują, tak jak na przykład podkładka pod mysz reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą.
  Wyświetleń: 2397 / Kliknięć: 29 / Szczegóły wpisu
 • Potrzebujesz doświadczonej grupy działającej w branży spedycyjnej, organizującej transport kolejowy z Chin? Zachęcamy do współpracy. Jesteśmy cenioną firmą transportową, oferującą wysokiej jakości usługi. Obejmują one m.in. transport morski z Chin do Polski, a także transport kontenerowy. Zgłoś się do nas również, jeżeli tym czego potrzebujesz jest transport drobnicowy. Gwarantujemy pełną obsługę, w zakres, której wchodzi rozładunek kontenerów, przygotowywanie dokumentów i szereg innych działań związanych z transportem. Pełen zakres świadczonych usług można znaleźć na naszej stronie www.
  Wyświetleń: 1814 / Kliknięć: 2 / Szczegóły wpisu
 • Oferujemy zgłaszającym się do nas zleceniodawcom kompleksowe usługi archiwizacyjne. Z naszą pomocą Twoja firma zyska większą ilość przestrzeni. Archiwizacja dokumentów księgowych to nasza specjalność, a bezpieczeństwo poufnych informacji jest naszym kluczowym wyzwaniem. Podejmiemy się też wyzwania, jakim jest archiwizacja dokumentacji medycznej, gwarantując przy tym właściwe uporządkowanie danych. Reprezentujący nas pracownik chętnie omówi szczegóły współpracy. Jeśli wsparciem, jakiego potrzebujesz, jest archiwizacja dokumentów Wrocław, niezwłocznie wyszukaj naszą oficjalną stronę www.
  Wyświetleń: 6766 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Jesteśmy firmą świadczącą szeroki wybór usług z zakresu produkcji sztukaterii i obrabiania metali. Zamówisz u nas ciekawie prezentujące się gzymsy Gdańsk, a nasi doświadczeni pracownicy wykonają dla Ciebie profesjonalne cięcie laserem pomorskie. W naszej ofercie znajdują się również usługi obróbki tworzyw sztucznych Gdańsk. W trakcie realizacji zleceń wykorzystujemy wysokiej klasy maszyny, umożliwiające nam m.in. profesjonalne gięcie blach Gdańsk. Szczegóły oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej.
  Wyświetleń: 4863 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją, obejmującą nowoczesne płoty drewniane. Realizujemy zamówienia na praktyczne płoty lamelowe oraz gwarantujące cień pergole. Na zamówienie zgłaszających się do nas nabywców wykonujemy również kratki drewniane. Wykorzystujemy wyłącznie dobrej klasy materiały, a każdy dostarczony przez naszą firmę produkt wyróżnia się ogromną odpornością. Funkcjonujemy jako renomowany producent płotów drewnianych, przez co obdarzyło nas zaufaniem szerokie grono odbiorców. Informacje na temat naszej działalności dostępne są na oficjalnej stronie www grupy.
  Wyświetleń: 1544 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Zastanawiasz się, gdzie znaleźć rzetelnych specjalistów od energii w Twojej okolicy? Serwis swiadectwoenergetyczne.co to największy rejestr audytorów energetycznych. Twoje centrum informacji o audytorach energetycznych w Polsce. Z łatwością znajdziesz tu ekspertów, którzy pomogą Ci w uzyskać świadectwo energetyczne dla Twojej nieruchomości. Na platformie swiadectwoenergetyczne.co masz możliwość przeglądania profili różnych audytorów, porównywania ich ofert i wyboru tego, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Wprowadź swoje miasto, a system automatycznie wyświetli dostępnych specjalistów w Twojej okolicy. Każdy z nich jest sprawdzony pod kątem posiadania odpowiednich uprawnień, co gwarantuje bezpieczeństwo i pewność świadczonych usług. Dla audytorów energetycznych, platforma ta oferuje szansę na prezentację swoich us
  Wyświetleń: 1111 / Kliknięć: 3 / Szczegóły wpisu
PageRank wpisów:
PR 4
1%
PR 3
2%
PR 2
4%
PR 1
3%
PR 0
90%
 • ilość kategorii: 25
 • ilość podkategorii: 561
 • ilość wpisów: 1522
 • oczekujących wpisów: 0
 • odrzuconych wpisów: 704
 • gości on-line: 2


Pozycjonowanie Białystok | Bezpłatny katalog stron internetowych | Darmowy katalog stron www - Katalog Alfa